Regeneracja zaworów bezpieczeństwa

Głównym profilem naszej działalności jest regularnie przeprowadzana regeneracja zaworów bezpieczeństwa. Usługę regeneracji możemy wykonać wraz z odbiorem technicznym zaworów przez urzędnika UDT. Specjalizujemy się w regeneracji zaworów prod. Zetkama (ex. Armak), Leser, ARI, Spirax Sarco i innych o podobnej konstrukcji.

W regeneracji zaworów bezpieczeństwa i remontach armatury mamy ponad 20-letnie doświadczenie. Przez wiele lat współpracowaliśmy z firmą Armak z Sosnowca, będąc ich autoryzowanym serwisem. Remonty przeprowadzamy w naszym warsztacie oraz w partnerskich warsztatach specjalistycznych. Stosujemy nowoczesne metody diagnostyki, napraw i prób poremontowych.
W kwietniu 2018 uzyskaliśmy certyfikat nadawany przez Urząd Dozoru Technicznego - >"UDT CERT"< zaświadczający o stosowaniu procedur w zakresie przygotowania zaworów bezpieczeństwa do potwierdzenia ciśnienia nastawy zgodnego z PN-EN ISO4126-1, oraz WUDT-UC WO-A/01: 05.2012

Odpowiedni personel

Pracownicy wykonujący regenerację zaworów bezpieczeństwa, a także inne remonty i modernizacje, posiadają wieloletnie doświadczenie i wiedzę techniczną, nabytą zarówno poprzez udział w okresowych szkoleniach, jak i podczas prac przy instalacjach w energetyce. Stosujemy wyłącznie wysokiej jakości materiały uszczelniające, penetrujące i smarne, a także odpowiednio dobrane części zamienne i specjalistyczne narzędzia. Są one gwarancją bardzo wysokiego poziomu jakościowego, a także krótkiego czasu naprawy. Na zawory bezpieczeństwa remontowane i modernizowane przez nas, udzielamy sześciomiesięcznej gwarancji i dołączamy odpowiednie świadectwa jakości. Jeżeli chcecie Państwo skorzystać z oferty, lub dopytać o jej szczegóły – prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem. Z pewnością będzie on w stanie pomóc.
Zapraszamy do >GALERII< wykonanych przez nas usług.

e-mail: handel@aparex.com.pl
telefon: (032) 251 09 95


Włodzimierz 601 780 270
Michał 601 398 642
Marek 575 568 888
Konrad 534 203 425

regeneracja regeneracja