regeneracjaGłównym profilem naszej działalności są regeneracje zaworów bezpieczeństwa, usługę regeneracji możemy wykonać wraz z odbiorem przez urzędnika UDT.
Specjalizujemy się w regeneracji zaworów prod.ZETKAMA (ex.ARMAK), LESER, ARI, Spirax Sarco i innch o podbnej konstrukcji.
W remontach armatury mamy ponad 20-letnie doświadczenie, przez wiele lat współpracując z firmą Armak z Sosnowca będąc ich autoryzowanym serwisem. Remonty przeprowadzamy w naszym warsztacie oraz w partnerskich warsztatach specjalistycznych. Stosujemy nowoczesne metody diagnostyki, napraw i prób poremontowych. Pracownicy wykonujący remonty i modernizacje posiadają wieloletnie doświadczenie i wiedzę techniczną nabytą zarówno poprzez udział w okresowych szkoleniach, jak i podczas prac przy instalacjach w energetyce. Stosujemy wysokiej jakości materiały uszczelniające, penetrujące i smarne oraz odpowiednio dobrane części zamienne i specjalistyczne narzędzia, gwarantujące bardzo wysoki poziom jakościowy i krótki czas napraw. Na urządzenia przez nas remontowane i modernizowane udzielamy sześciomiesięcznej gwarancji i dołączamy odpowiednie świadectwa jakości.

Zapraszamy do >GALERII< wykonanych przez nas usług.

Włodzimierz Kaim 601 780 270        e-mail: wkaim@aparex.com.pl
Michał Przeracki 601 398 642        e-mail: handel@aparex.com.pl

regeneracja regeneracja